Wczytuję dane...
O sklepie

Początki naszej firmy sięgają roku 2002. Prowadziliśmy stosunkowo mały sklep w ścisłym centrum Krakowa obsługujący rynek lokalny. Zwiększające się zainteresowanie naszą ofertą klientów z całej Polski, skłonił nas w 2010 roku do prac nad sklepem internetowym pod nazwa NaszaDrukarka.pl. Kładąc nacisk na jakość oferowanych przez nas tuszy i tonerów do drukarek, a zarazem konkurencyjną cenę, niski i szybki koszt dostawy. Postawiliśmy na profesjonalizm, fachowe i rzeczowe doradztwo w doborze wydajnych i oszczędnych metod druku oraz możliwie minimalny formalizm w obsłudze interesantów, dzięki czemu zaufało nam kilkanaście tysięcy cennych dla nas klientów, za co serdecznie dziękujemy.

Bez Was, nie było by nas !

Materiały eksploatacyjne do drukarek oferowane przez naszą firmę posiadają międzynarodowe systemy jakości ISO9001, a także uwierzytelnianie systemu środowiska ISO14001 oraz polski system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy według normy PN-N-18001.

Z kilkunastoletniego naszego doświadczenia w regeneracji kartridży z atramentem lub tonerem, oraz rozwijającą się technologią druku i prawidłowym zarządzaniem korzysta wielu klientów z całego kraju. Z około 60% klientów współpracujemy od ponad 8 lat i otrzymujemy wysoką reputację .

Podejmujemy nieustanne innowacje i staramy się je wprowadzać w nasze życie. Ta zasada doprowadziła nas do jednej z najlepszych firm w branży materiałów eksploatacyjnych. Codzienne dostawy w sklepie zapewniają nam zaspokojenie dużego zapotrzebowania klientów w krótkim czasie. Wynegocjowane warunki oraz wieloletnia współpraca z naszymi stałymi dostawcami czyni nasz sklep stabilny i gwarantuje naszą wysoką jakość przy niskiej cenie. Zespół badawczo-rozwojowy dystrybutorów zapewnia nam wsparcie techniczne i technologiczne w krótkim okresie czasu.

Tusze i tonery produkowane są w fabrykach, w których przechodzą przez system testowania, ściśle spełniający standardy uwierzytelniania ISO 9001 oraz ISO 14001. Każdy wkład atramentowy i laserowy zostaje sprawdzony przez kontrole jakości obejmującą głównie następujące kroki:

  • Test surowców: aby upewnić się, że wygląd i układ każdego wkładu osiągają normę.
  • Test środowiska pracy: aby upewnić się, że kartridż może działać dobrze w różnych temperaturach i wilgotnościach.
  • Test papieru: aby upewnić się, że produkty mogą współpracować z różnego rodzaju papierem.
  • Test drukowania: aby upewnić się, że kolor wydruku i rozprowadzanie środka barwiącego jest prawidłowe.
  • Badanie w podwyższonej temperaturze na ciśnienie powietrza: aby zapewnić by wkład dobrze działał po wysyłce lotniczej lub morskiej.